chart
 

واحد اسید شویی و پوشش

واحد اسید شویی و پوشش

توضیحات و وظایف دپارتمان: داشتن بالاترین کیفیت سطحی مستلزم دارا بودن واحد اسید شویی و پوشش دهی مناسب می باشد . در این واحد انواع پوشش های فسفات ، بوراکس ، پرمنگنات ، کرومیک اسید و ... انجام می گیرد .

ادامه مطلب...


واحدهای عملیات حرارتی(مفتول های پیش تنیده)

واحدهای عملیات حرارتی(مفتول های پیش تنیده)

توضیحات و وظایف دپارتمان: در این واحد با داشتن تکنولوژی روز دنیا در زمینه کشش و سایزینگ انواع مفتول های صنعتی از سایز 1.5 میلیمتر الی 24 میلیمتر با بالا ترین سطح کیفیت و همچنین خطوط عمایات حرارتی و تنش زدایی توانایی تولید محصولات پیش تنیده و فنرهای کلاس C و D ، این شرکت را سرآمد ترین شرکت در این زمینه نموده است .

ادامه مطلب...


واحد آنیل

واحد آنیل

توضیحات و وظایف دپارتمان: شرکت هرمس مفتول در سال 1387 با خرید مدرن ترین کوره های عملیات حرارتی دنیا (EBNER) ، خود را در زمره ی بزرگان این صنعت دیده است که تولید این شرکت را به سالیانه 50 هزار تن رساند . در این واحد عملیات حرارتی آنیلینگ مفتول ها با دکربورگی صفر به بالاترین سطح کیفیت تولید می گردد .

ادامه مطلب...


واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت

واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت

توضیحات و وظایف دپارتمان: واحد کنترل کیفیت این شرکت، با بهره گیری از کامل ترین تجهیزات آزمایشگاهی و استفاده از مجرب ترین پرسنل ، همچنان پیشرو ترین شرکت در این زمینه می باشد که با استفاده از دستگاه های تست کشش ، تست پیچش ، تست خمش ، تست فشار ، تست متالوگرافی ، تست های سختی و سختی سنجی ، ریلکسیشن در استانداردهای EN – DIN – ISI – JIS و ... این شرکت را پرچم دار کیفیت در محصولات مفتولی شناخته اند .

ادامه مطلب...